Reklama

Po czym rozpoznać złodzieja? Po swoich butach na jego nogach

Opublikowano:
Autor:

Po czym rozpoznać złodzieja? Po swoich butach na jego nogach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jedziesz przez miasto i widzisz, że ktoś ma na sobie Twoje buty, które właśnie zostały ukradł. Co robisz? A co zrobił mieszkaniec Mielca po kradzieży na placu budowy?

- O kradzieży agregatu prądotwórczego, łopaty, łomu oraz butów roboczych z terenu budowy domu w rejonie starego miasta, powiadomił właściciel. Zgłaszający dowiedział się od sąsiadów, że na teren jego nowo budowanego domu, przychodzą najprawdopodobniej osoby bezdomne. Mężczyzna postanowił poszukać sprawcy kradzieży na własną rękę. Przejeżdżając przez rynek starego miasta, zauważył mężczyznę, który miał na nogach jego buty

- poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Mielcu. Oczywiście mielczanin powiadomił policję, która natychmiast zainterweniowała.

- Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę. To 54-letni mieszkaniec Mielca, który nie posiada stałego miejsca zamieszkania. Mężczyzna jest dobrze znany policjantom z wcześniej popełnianych przestępstw i wykroczeń o podobnym charakterze. Podejrzewany był nietrzeźwy. W rozmowie z funkcjonariuszami przyznał, że tego samego dnia spożywał alkohol w nowo budowanym domu, a buty, które ma na nogach nie należą do niego

- zaznaczyła mielecka policja.

Zatrzymany noc spędził w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu policjanci przedstawili mu zarzut kradzieży. Mężczyzna przyznał się do winy. Wyjaśnił, że na terenie budowy był z innymi mężczyznami, a powodem kradzieży była chęć zdobycia pieniędzy na alkohol. W sprawie trwają dalsze czynności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE