Reklama

Piraci drogowi na cenzurowanym

Opublikowano:
Autor:

Piraci drogowi na cenzurowanym - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Funkcjonariusze ruchu drogowego z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, zatrzymali w ostatnim czasie 13 praw jazdy, za brawurową jazdę. Kierowcy oprócz utraty uprawnień, zostali ukarani mandatem i punktami karnymi.

Mimo konsekwencji wiążących się z utratą prawa jazdy, wielu kierowców w dalszym ciągu nie stosuje się do obowiązujących przepisów i przekracza dozwoloną prędkość. Policjanci z komendy miejskiej w Rzeszowie podsumowali swoje ostatnie działania, bo weekend 8-10 maja obfitował w interwencje wobec piratów drogowych. W sobotę i w niedzielę, policjanci z wydziału ruchu drogowego rzeszowskiej komendy miejskiej, za popełnione wykroczenia, zatrzymali do kontroli drogowej 126 kierowców. Przekraczanie prędkości jest szczególnie niebezpieczne w obszarze zabudowanym, a 13 z kontrolowanych kierowców, przekroczyło ją o ponad 50 km/h, w obszarze zabudowanym.

W niedzielę, przed godziną 23 w Krasnem, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego bmw. 30-latek z Rzeszowa przekroczył dozwoloną prędkość o 127 km/h. W terenie gdzie obowiązywało ograniczenie do 50 km/h, jechał z prędkością 177 km/h.

Inni niedzielni rekordziści to:. 40-latek, który na ulicy Podkarpackiej jechał audi z prędkością 113 km/h. Kolejnym jest 43-letni motocyklista, któremu policjanci zmierzyli prędkość na ulicy Sikorskiego. Kierujący jednośladem pędził z  prędkością 120 km/h. 

Natomiast w sobotę, kierowca bmw pomylił ekspresową S-19 z torem wyścigowym. Policjanci ruchu drogowego zwrócili uwagę na kierowcę bmw, który jechał w kierunku Górna. Zmierzyli prędkość i okazało się, że kierujący miał na liczniku 202 km/h. Za popełnione wykroczenie policjanci ukarali 37-letniego mieszkańca Rzeszowa 500-złotowym mandatem i punktami karnymi.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE