Reklama

Pijany jechał wężykiem przez miasto [VIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Pijany jechał wężykiem przez miasto [VIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjant z Przemyśla wspólnie z mieszkańcem naszego powiatu, udaremnili dalszą jazdę pijanemu kierowcy chryslera.

Około godz. 17.30 policjant, który na co dzień pełni służbę w wydziale prewencji przemyskiej komendy, jechał swoim samochodem ul. Ofiar Katynia w kierunku Medyki. W tym samym kierunku jechał również kierujący osobowym bmw. Obaj zwrócili uwagę na osobowego chryslera, który znajdował się na wysepce, poza rondem Kresowian. Obok auta stał mężczyzna, który po chwili wsiadł do pojazdu i odjechał w kierunku ul. Lwowskiej w Przemyślu.

Kierujący chryslerem poruszał się „wężykiem”, całą szerokością jezdni, co wskazywało, że siedzący za kierownicą mężczyzna, jest po alkoholu. Kierujący bmw zadzwonił na numer alarmowy 112 informując, że jedzie za pojazdem marki Chrysler, ponieważ ma podejrzenie, że kierujący jest nietrzeźwy. Na ul. Ofiar Katynia chrysler zatrzymał się przy jednej z posesji, wówczas zareagowali podróżujący bmw oraz policjant jadący za nimi. Funkcjonariusz obezwładnił kierowcę i odebrał mu kluczyki.

- informuje podkom. Marta Fac, rzecznik przemyskiej KMP.

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz utrata prawa jazdy.

Jeden z kierowców nagrał ten przypadek i udostępnił na serwisie YouTube. Z góry uprzedzamy jednak o wulgarnym języku. Zobacz:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE