Reklama

Pijany emeryt bez prawa jazdy wjechał w samochód policjanta

Opublikowano:
Autor:

Pijany emeryt bez prawa jazdy wjechał w samochód policjanta - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nie, to nie jest żart. 76-latek będąc pod wpływem alkoholu i nie mając uprawnień do kierowania pojazdami, zderzył się z samochodem policjanta.

Funkcjonariusz policji, który na co dzień pełni służbę w Warszawie, przyjechał na urlop na Podkarpacie. W sobotę, 8 lutego, przed godziną 22:00 jadąc w kierunku Wiśniowej z Glinik, zderzył się z 76-latkiem.

Jak do tego w ogóle doszło? Policjant widząc przed sobą jadący samochód, który zajmował praktycznie całą szerokość jezdni, postanowił go zatrzymać. Gdy tylko wyprzedził kierującego peugeotem, aby zablokować mu drogę - w jego samochód uderzył rzeczony pojazd. 76-latek od razu uciekł z miejsca wypadku. Policjant postanowił go ścigać. 

Emeryt zatrzymał się w miejscowości Wielopole Skrzyńskie, a tam funkcjonariusz zabrał mu kluczyki i od razu powiadomił dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach. Po przybyciu mundurowych, okazało się, że 76-latek jest pod wpływem alkoholu, a co więcej - nie posiada prawa jazdy.

Emeryt stanie teraz przed sądem. Za kierowanie samochodem będąc nietrzeźwym grozi mu kara ograniczenia lub pozbawienia wolności do 2 lat oraz zakaz kierowania pojazdami na okres co najmniej 3 lat.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE