Reklama

Pijany awanturował się w hotelu. Okazało się, że jest poszukiwany

Opublikowano:
Autor:

Pijany awanturował się w hotelu. Okazało się, że jest poszukiwany - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 26-latek wszczął awanturę w hotelu - rzucał butelkami, niszczył drzwi, żądał od innych papierosów. Policjanci zainterweniowali, okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany.

We wtorek, 28 stycznia policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach otrzymali zawiadomienie o agresywnym, pijanym mężczyźnie, który wszczyna awantury w hotelu i zagraża innym zakwaterowanym osobom. 

26-latek miał głośno krzyczeć, rzucać butelkami, żądać od innych klientów hotelu w Kamionce (powiat ropczycko-sędziszowski) papierosów, niszczyć drzwi. Policjanci od razu udali się na miejsce, ale w tym czasie mężczyzny w hotelu już nie było. Próbował ukrywać się za... koszami na śmieci. Policja przebadała go alkomatem. 26-latek był pod wpływem alkoholu, miał 2,5 promila.

Po sprawdzeniu jego danych w systemach policyjnych, okazało się, że jest to 26-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego, którego poszukuje sąd. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, stamtąd przewieziono go do więzienia. Dodatkowo poniesie karę za zniszczenie hotelowego mienia, którego straty oszacowano na 4000 złotych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE