Reklama

Pijana jechała z dzieckiem i spowodowała stłuczkę

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso

Pijana jechała z dzieckiem i spowodowała stłuczkę - Zdjęcie główne

foto Archiwum Korso

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 35-letnia kobieta dwukrotnie została złapana przez policjantów, kiedy prowadziła samochód pod wpływem alkoholu. Kobiecie grozi kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

W sobotę, 14 listopada w Tarnobrzegu policjanci dwukrotnie przyłapali 35-letnią kobietę, która jechała na podwójnym gazie. Najpierw ok. godz. 18:00 spowodowała stłuczkę na parkingu przy ul. Sienkiewicza w Tarnobrzegu, kiedy to podczas cofania uderzyła w zaparkowanego Citroena, w którym przebywały dwie kobiety. 

Na miejscu zjawili się mundurowi z KPP w Tarnobrzegu. Okazało się, że 35-letnia kobieta wiozła ze sobą nieletnie dziecko. Kiedy policjanci przebadali ją alkomatem - ten wykazał 2 promile alkoholu. Mundurowi nie czekali i od razu zabrali kobiecie prawo jazdy, a ona sama i jej dziecko trafili pod opiekę rodziny. Tarnobrzeżanka została wówczas ukarana mandatem. To jednak w niczym jej nie przeszkodziło, bo już ok. godz. 22:30 ponownie znalazła się za kółkiem. Wtedy to została zatrzymana w rejonie skrzyżowania ulic Sienkiewicza, Zamkowej i Chrobaka w Tarnobrzegu. 

Kobietę po raz kolejny zatrzymała policja, ponownie przebadano ją alkomatem i tym razem wykryto 0,72 promila alkoholu. 35-latka tłumaczyła się, że pojechała szukać swojej matki. Tym razem trafiła do policyjnego aresztu. Kobiecie przedstawiono dwa zarzuty - przyznała się do obydwu. O jej losie zdecyduje sąd. Tarnobrzeżance grozi do 2 lat pozbawienia wolności i wieloletni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE