Reklama

Pieszy nie miał szans z rozpędzonym BMW

Opublikowano:
Autor:

Pieszy nie miał szans z rozpędzonym BMW - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 8 kilometrów od granicy województw podkarpackiego i lubelskiego doszło do tragedii. Rozpędzone BMW w terenie zabudowanym uderzyło w idącego poboczem 25-latka.

- 3 grudnia w Trzydniku Małym [od red. w sąsiedztwie z gminą Zaklików w powiecie stalowowolskim], tuż po godzinie 19 doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Idącego prawidłowo, poboczem drogi 25-letniego mężczyznę potrącił kierujący samochodem BMW 21-latek. Ranny mężczyzna został przetransportowany do szpitala w Kraśniku. Niestety, pomimo natychmiast udzielonej pomocy zmarł

- przekazała Komenda Powiatowa Policji w Kraśniku.

Policjanci z kraśnickiej komendy wykonali oględziny miejsca zdarzenia zabezpieczając ślady, które będą pomocne w ustaleniu szczegółów przebiegu wypadku. Znane są wstępne ustalenia:

- Kierujący BMW z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas jezdni i tam doszło do uderzenia w pieszego. Miejsce, w którym doszło do potrącenia, znajduje się w terenie zabudowanym i dobrze oświetlonym. Biegły z zakresu ruchu drogowego na podstawie śladów i uszkodzeń samochodu wstępnie określił prędkość pojazdu na nie mniejszą niż 80 km/h.

Kierowca BMW był trzeźwy. Trafił do policyjnego aresztu. Będzie odpowiadał za spowodowanie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE