Reklama

PĘKŁA RURA na ul. Chłopickiego w Rzeszowie. Droga KOMPLETNIE NIEPRZEJEZDNA

Opublikowano:
Autor:

PĘKŁA RURA na ul. Chłopickiego w Rzeszowie. Droga KOMPLETNIE NIEPRZEJEZDNA - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ul. Chłopickiego w Rzeszowie jest całkowicie zablokowana z powodu awarii wodociągowej. Miejsce awarii znajduje się przed przejazdem kolejowym od strony ul. Czarnieckiego.

ARTYKUŁ W TRAKCIE AKTUALIZACJI

Na miejscu znajduje się koparka, cała brygada i osoby nadzorujące naprawę awarii. Sprawą zajmuje się ekipa sieci wodociągowej. Pękniecie jest na tyle poważne, że trzeba było zająć się nim natychmiastowo, zwłaszcza że znajduje się ono na drodze często uczęszczanej.

Musieliśmy wyłączyć ul. Chłopickiego łączącą ul. Czarnieckiego z ul. Reymonta. Mniej więcej do godziny 19:00-20:00. Wieczorem ruch powinien być już puszczony. Mamy obecnie sezon na tego typu awarie, od czasu do czasu gdzieś się zdarzają. Najgorsze w tej sytuacji jest to, że awaria jest w bardzo newralgicznym miejscu, w którym przejeżdża setki samochodów w ciągu godziny. - mówi kierownik działu sieci Jan Popek.

Jak twierdzi przedstawiciel MPWiK Sp. z o.o. w Rzeszowie - lepiej dmuchać na zimno. 

Rurę musimy wymienić od razu, ale na szczęście robimy to raz. Wyłączyliśmy ruch, bo nie możemy dopuścić do tego, żeby doszło do jakiegoś wypadku ze względu na podmycie. - dodaje Jan Popek.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE