Reklama

Pechowy złodziej. Zgubiło go selfie

Opublikowano:
Autor:

Pechowy złodziej. Zgubiło go selfie   - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zarzut kradzieży wartego 2 tys. zł telefonu usłyszał 31-latek. Mężczyzna ukradł smartphone należący do 23-latki z Zamościa, a następnie wstawił go do lombardu.

Do kradzieży doszło pod koniec lipca w jednym ze sklepów w Szczebrzeszynie. Kobieta obsługiwała klientów, pozostawiając aparat na parapecie. Złodziej wykorzystał jej nieuwagę i przywłaszczył sobie warty 2 tys. zł aparat.

- Ujęcie złodzieja ułatwiło policjantom między innymi zdjęcie wykonane skradzioną komórką. Sprawca uwiecznił na nim swój wizerunek, a następnie wstawił telefon do jednego z zamojskich lombardów - wyjaśniają mundurowi z KMP w Zamościu. 

Mężczyzną ze zdjęcia okazał się 31-letni mieszkaniec gminy Radecznica. W czwartek (1 sierpnia) mężczyzna został zatrzymany pod zarzutem kradzieży. Następnego dnia usłyszał zarzuty.

- Podczas przesłuchania przyznał się do kradzieży. Wkrótce jego sprawa trafi do sądu. Zgodnie z kodeksem karnym kradzież to przestępstwo za które grozić może kara do 5 lat pozbawienia wolności - dodają funkcjonariusze. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE