Reklama

Paulina Mazepa z Podkarpacia z pierwszym autorskim utworem. Zobacz TELEDYSK. Zachwycisz się

Opublikowano:
Autor:

Paulina Mazepa z Podkarpacia z pierwszym autorskim utworem. Zobacz TELEDYSK. Zachwycisz się  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Paulina Mazepa pochodzi z Lubaczowa. Jest absolwentką Akademii Muzycznej w Łodzi. Tuż przed świętami ukazał się jej pierwszy solowy teledysk do utworu bardzo osobistego.

"Nasz dom" to tytuł utworu, którego autorką jest młoda, utalentowana wokalistka z Podkarpacia - Paulina Mazepa. Absolwentka akademii muzycznej pochodzi z Lubaczowa.

- Napisałam piosenkę, całkiem niespodziewanie, bo przecież nie piszę tekstów. Przyszedł jednak czas, że miałam głęboką potrzebę wyśpiewania właśnie takich słów. To nie była potrzeba stworzenia wybitnego dzieła literackiego, ale raczej moment, w którym wybrzmiewały we mnie bardzo ważne sprawy. To nie jest smutna piosenka. Czy ma happy end? Właściwie chyba tak. Hm, na pewno tak. Czasem sięgnięcie po coś, co wydaje się bez sensu, jak podgniłe jabłko, okazuje się najlepsze. Nie trochę lepsze. Najlepsze

- napisała Paulina na swoim fanpage.

W pracę nad klipem włączył się Bartłomiej Szura, utwór powstał we współpracy z muzykami: Szymonem Bońkowskim, Michałem Aftyką i Kacprem Majewskim. Nagrania zrealizował Jakub Krukowski, a Sławek Gładyszewski zajął się mixem i masteringiem.

ZOBACZ TELEDYSK:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE