Reklama

Patryk Vega zapowiada odważny film o AFERZE PODKARPACKIEJ [VIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Patryk Vega zapowiada odważny film o AFERZE PODKARPACKIEJ [VIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kontrowersyjne materiały wideo, w tym sekstaśmy mamy zobaczyć w kolejnym filmie Patryka Vegi. Już dziś reżyser zapowiada, że ten bezkompromisowy film ma być mocniejszy nawet od głośnej "Polityki" - przekazało Radio Zet.

Podczas rozmowy w Radio Zet 20 lutego znany reżyser zdradził, że jego kolejna produkcja będzie poświęcona aferze podkarpackiej ze znanymi osobistościami. Film ma ujawnić wiele informacji dotyczącej między innymi agencji towarzyskich, z których usług mieli korzystać między innymi politycy i duchowni.

Zdradził, że już 20 marca pojawi się pierwsze mocne promo jego produkcji.

- Pokażę taśmy w marcu w internecie. To będzie bardzo gruby film. Promocja, która w jego trakcie nastąpi, zrobi większy rozpierdziel niż "Polityka" - powiedział podczas rozmowy w radio.

Vega jest podekscytowany pracą nad nowym filmem.

- To fantastyczna historia, której nie było w Polsce. Pod płaszczykiem działań policyjnych CBŚ wykosiło konkurencję sutenerów na Podkarpaciu, żeby utorować drogę do monopolu dwóm Ukraińcom, którzy stworzyli burdele z górnej półki, robiąc Carską Rewię. Zatrudniano tancerki, które oferowały seks w totalnej dyskrecji, a w rzeczywistości w pokojach montowano kamery, gdzie nagrywano polityków, biznesmenów, księży i celebrytów. Na koniec dnia te materiały zostały przejęte przez obce służby, żeby sterować sytuacją polityczną w Polsce przed wyborami. Policjanci zamienili się z łowców w zwierzyny, które te nagrania chciały wyciągnąć

- powiedział.

Całą rozmowę w Radio Zet możesz zobaczyć tu:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE