Reklama

Pasażerowie lotniska będą mieli gdzie nocować [FOTO]

Opublikowano: śr, 2 paź 2019 16:09
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Holiday Inn Express Rzeszów Airport - to pierwszy hotel, który został wybudowany w bezpośrednim sąsiedztwie portu lotniczego Rzeszów Jasionka.

- Z każdym rokiem lotnisko obsługuje coraz większą liczbę pasażerów oraz otwiera coraz więcej międzynarodowych połączeń. Rozwój lotniska wiąże się z dodatkowym zapotrzebowaniem na zaplecze noclegowe zarówno dla podróżnych jak i dla załóg, czy pracowników obsługi technicznej. Jestem przekonany, że już wkrótce ten hotel stanie się dla nich niezbędnym elementem podróży

– powiedział Adam Hamryszczak, prezes zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka, choć hotel ma służyć nie tylko pasażerom portu, ale także klientom pobliskiej G2A Areny oraz licznym firmom ulokowanym w sąsiedztwie podrzeszowskiego lotniska.  

Hotel oferuje 120 pokoi najnowszej, czwartej generacji marki, w standardzie trzech gwiazdek. W hotelu znajduje się także restauracja i 2 sale konferencyjne. Ekonomiczna marka Holiday Inn Express należy do portfolio IHG i jest skierowana przede wszystkim do gościa biznesowego.

- Holiday Inn Express Rzeszów Airport to hotel najnowszej, czwartej  generacji i jednocześnie pierwszy tego typu obiekt w naszym kraju. Działamy jako lider wprowadzając innowacje na polski rynek. Dzięki naszym konsekwentnym działaniom pokazujemy, że realizujemy plany i osiągamy wysokie wyniki

– mówił Gheorghe Marian Cristescu, prezes PHH.

–  Nie ukrywam zadowolenia, że taki nowoczesny obiekt powstał właśnie na Podkarpaciu, co w konsekwencji przyczyni się do wsparcia rozwoju naszego regionu. Holiday Inn Express otworzył się w idealnym czasie dla rozwoju portu lotniczego w Rzeszowie.  

– mówił Władysław Ortyl, marszałek województwa podkarpackiego, obecny na konferencji otwarcia hotelu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.