Reklama

Reklama

Będzie parking nad Sanem w Jarosławiu

Opublikowano: 22 listopada 2020 10:56
Autor: Kamil Krukiewicz | Zdjęcie: fot. Pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Urząd Miasta Jarosławia wybrał wykonawcę pierwszego etapu prac przy bulwarach nad Sanem.

Reklama

Prace rozpoczną się od budowy parkingu. Ma on zostać wykonany do 15 grudnia i mieć powierzchnię 2245 m kw. i liczyć ponad 70 miejsc. Całość tego projektu ma wynieść ponad 600 tysięcy złotych. Jest to jedynie wstęp do modernizacji bulwarów. 

W kolejnych etapach planowana jest budowa: budynku administracyjnego (obsługi bulwarów), amfiteatru terenowego z miejscem na scenę terenową, boiska do siatkówki plażowej z trybunami, boisk do siatkówki i koszykówki oraz piłki nożnej.

Ponad to, na terenie bulwarów rozważane jest stworzenie skateparku, siłowni terenowej, bulodromów, miejsc wyposażonych w stoły do ping ponga, miejsc do grillowania i przeznaczonych na ogniska, wykonanie regałów na kajaki, stojaków rowerowych, ławek, plaży piaszczystej wyposażonej w leżaki i parasole.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.