Reklama

Pamiętasz Kevina z "Europa da się lubić"? Otworzył restaurację na Podkarpaciu

Opublikowano:
Autor:

Pamiętasz Kevina z "Europa da się lubić"? Otworzył restaurację na Podkarpaciu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W 1991 roku przyjechał do Polski z Anglii. Chciał zwiedzić nasz kraj, ale błyskawicznie podjął decyzję, że tu zostaje. Przez niemal 30 ostatnich lat grał w filmach, serialach, prowadził programy, audycje, był strażakiem. A teraz? Wrócił do swojej wielkiej miłości: gotowania. Otworzył restaurację w podkarpackim mieście. Jak się tam znalazł i skąd wybór na otwarcie lokalu właśnie tam?

Kevin Aiston jest znanym prezenterem telewizyjnym i radiowym, to znana osobowość telewizyjna, jego kariera w Polsce zaczęła się 17 lat temu od udziału w programie nadawanym przez TVP2 - "Europa da się lubić". Kto nie pamięta tej twarzy?

Choć z wykształcenia jest kucharzem, w Polsce zaczął pracę jako... strażak. Początkiem lat 2000 był najpopularniejszym strażakiem w kraju. Kiedy zainteresowała się nim telewizja, stał się twarzą wielu programów, filmów, seriali. Ale jak powtarzał, nigdy nie miał "parcia na szkło". Któregoś dnia postawił wszystko na jedną kartę, odszedł ze służby po rozmowach z władzami straży pożarnej i oddał się gotowaniu. Temu, co zawsze mu w duszy grało. Podpisał m.in. kontrakt z mielecką restauracją, przeprowadził się do Mielca i zakochał się w mieście.

Tak jak w 1991 roku, postawił wszystko na jedną kartę i po zakończeniu kontraktu w Mielcu został. Otworzył restaurację "Kuchnia Kevina", która funkcjonuje od niemal 2 miesięcy przy jednej z głównych ulic Mielca.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE