Reklama

Pacjent zakażony koronawirusem uciekł z łańcuckiego szpitala!

Opublikowano:
Autor:

Pacjent zakażony koronawirusem uciekł z łańcuckiego szpitala! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Pacjent zakażony koronawirusem hospitalizowany w łańcuckim szpitalu uciekł! Mężczyznę poszukiwała policja.

W piątek, 24 lipca jeden z hospitalizowanych pacjentów zakażonych koronawirusem oddalił się z łańcuckiego szpitala. Pracownicy placówki medycznej od razu poinformowały o tym mundurowych z KPP w Łańcucie. Skontaktowaliśmy się z oficerem prasowym policji, aby poznać więcej szczegółów tej sprawy.

- Zgłoszenie o oddaleniu pacjenta otrzymaliśmy o godzinie 8:00. Rozpoczęliśmy poszukiwania i udało się go nam odnaleźć przed godziną 12:00, po czym został przekazany karetce pogotowia.

- poinformował nas Wojciech Gruca, oficer prasowy KPP w Łańcucie.

Według informacji, które przekazała nam policja owym pacjentem był mężczyzna w średnim wieku pochodzący z powiatu przeworskiego. Nie potrafił on wytłumaczyć funkcjonariuszom swojego zachowania, na razie zatem nie wiadomo dlaczego w ogóle uciekł. Zapytaliśmy oficera prasowego, czy wobec uciekiniera zostaną wyciągnięte konsekwencje - dowiedzieliśmy się, iż zostanie wobec niego wszczęte postępowanie, ale najpierw z mężczyznom będzie przeprowadzony wywiad epidemiologiczny przez sanepid. Nie wiadomo jeszcze czy mężczyzna w trakcie swojej ucieczki mógł kogoś zakazić.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE