Reklama

Olga Tokarczuk przeciwko wycince lasu w Bieszczadach. Leśnicy odpowiadają

Opublikowano:
Autor:

Olga Tokarczuk przeciwko wycince lasu w Bieszczadach. Leśnicy odpowiadają - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Polska noblistka wystosowała apel do Lasów Państwowych przeciwko wycince w lasu w Bieszczadach. Głośny apel odbił się szerokim echem nie tylko w social media, ale również w mediach społecznościowych. W całej sytuacji brakuje jednak drugiej strony - poprosiliśmy zatem o komentarz RDLP w Krośnie.

Olga Tokarczuk napisała na swoim Facebooku apel, w którym przeciwstawiała się wycince lasu w Bieszczadach. W swoim poście zawołała przy tym profile największych krajowych mediów, jak i oficjalny fanpage RDLP w Krośnie

W jej apelu czytamy:

Na odpowiedź RDLP w Krośnie nie trzeba było długo czekać. Oto, co odpisał rzecznik prasowy RDLP w Krośnie na apel Olgi Tokarczuk:

Wielce Szanowna Pani Olgo,

jestem opiekunem zespołu „Echo Karpat” i z radością przyjąłem wiadomość, że nasze muzyczne gratulacje dla Pani z okazji literackiej Nagrody Nobla zostały dostrzeżone i sprawiły Pani przyjemność. Była to chwila wielka dla Pani, ale też dla nas wszystkich. Tym razem piszę do Pani jako leśnik z blisko 40-letnim stażem i zarazem rzecznik prasowy Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie, która nadzoruje m.in. Nadleśnictwo Stuposiany. W swoich wpisach z 25 stycznia w mediach społecznościowych zamieściła Pani apel odnośnie fragmentu lasu w wydzieleniu 219 a w tym właśnie nadleśnictwie.

W imieniu podkarpackiej dyrekcji chcę już na wstępie(...)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE