Reklama

Okradł własnego kolegę

Opublikowano:
Autor:

Okradł własnego kolegę - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj, po godzinie 20 policjanci interweniowali na ul. Focha w Przemyślu, gdzie mężczyzna zgłosił kradzież telefonu komórkowego.

- Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że około godz. 20 odwiedził go znajomy i poprosił, by ten dał mu coś do jedzenia, bo jest głodny. 63-letek poszedł do kuchni, zostawiając swojego gościa w pokoju. Wielkie było jego zdziwienie jak wrócił i nie było głodnego przybysza ani jego telefonu komórkowego, który w tym czasie podpięty był do ładowarki

- poinformowała KMP Przemyśl.

Ustalono, z funkcjonariuszami Straży Ochrony Kolei z Przemyśl, że mężczyzna o rysopisie wskazanym przez pokrzywdzonego wsiadł o godzinie 20.39, do pociągu relacji Przemyśl – Wrocław i odjechał w kierunku Jarosławia. O powyższym poinformowano funkcjonariuszy SOK-u  w Jarosławiu.

W wyniku sprawnej i skoordynowanej interwencji funkcjonariuszy, sprawca w krótkim czasie został ujęty. 41-letniego mieszkańca Lubaczowa przekazano w ręce policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu, którzy następnie przewieźli go do Przemyśla. Teraz mieszkaniec Lubaczowa odpowie za kradzież.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE