Reklama

Okradał piwnice w blokach. Sam zgłosił się na policję

Opublikowano:
Autor:

Okradał piwnice w blokach. Sam zgłosił się na policję - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali podejrzanego o włamania do piwnic, znajdujących się w blokach przy ul. Langiewicza w Rzeszowie. 28-latek kradł elektronarzędzia, które następnie sprzedawał. Funkcjonariusze odzyskali część skradzionego mienia, a mężczyzna usłyszał zarzuty.

Policjanci wyjaśniali okoliczności włamań do których doszło w sierpniu w blokach przy ul. Langiewicza. Nieznany wówczas sprawca włamywał się do piwnic, z których ukradł elektronarzędzia.

Pracujący nad sprawą policjanci z komisariatu ze Śródmieścia, przyjęli od pokrzywdzonych zawiadomienia o przestępstwach, przesłuchali świadków i zabezpieczali dowody. Nad ustaleniem sprawcy pracowali również funkcjonariusze z wydziału kryminalnego. To oni wytypowali podejrzanego, którym okazał się 28-letni mieszkaniec Rzeszowa. 

W poniedziałek pojechali do jego miejsca zamieszkania. Tam go jednak nie zastali. Ostatecznie mężczyzna sam zgłosił się do komendy i został zatrzymany. Już podczas wstępnych czynności przyznał się do włamań. Jak zeznał, kradł elektronarzędzia, które sprzedawał w lombardzie albo przypadkowym osobom. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego funkcjonariusze z komisariatu w Śródmieściu, przedstawili 28-latkowi trzy zarzuty kradzieży z włamaniem. Policjanci ustalają, czy mężczyzna mógł dokonać innych włamań.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE