Reklama

Ogromny sukces Biegu "Policz się z cukrzycą" w Stalowej Woli

Opublikowano:
Autor:

Ogromny sukces Biegu "Policz się z cukrzycą" w Stalowej Woli - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ponad 15 tysięcy złotych dorzucili uczestnicy Biegu "Policz się z cukrzycą" do 220 tysięcy złotych zebranych w Stalowej Woli podczas 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To rekord!

Koordynatorka stalowowolskiego Biegu "Policz się z cukrzycą" Małgorzata Jarocka ze Stalowowolskiego Klubu Biegacza jest bardzo zadowolona z tego jak wypadła impreza w Parku Miejskim.

- Dopisała pogoda, dopisała frekwencja, bo wystartowało aż 300 osób, w trzech konkurencjach: bieg na dystansie 3 kilometrów, nordic walking oraz bieg z psami, który został zorganizowany po raz pierwszy. Oczywiście nie mogło być tak świetnej imprezy bez sponsorów i wielu osób, które pomagały w organizacji biegu. Wszystkim serdecznie dziękuję i mam nadzieję, że za rok ponownie z nami zagrają - mówi Małgorzata Jarocka.

Podczas tegorocznego biegu w Stalowej Woli udało się zebrać 15420 złotych. To o 5 tysięcy więcej niż rok temu. Pieniądze zostaną przekazane na zakup pomp insulinowych dla chorych na cukrzycę kobiet w ciąży.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE