Reklama

Odpowie za posiadanie narkotyków

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: fot. KPP Przeworsk

Odpowie za posiadanie narkotyków - Zdjęcie główne

foto fot. KPP Przeworsk

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali 21-letniego mieszkańca Przeworska. W trakcie kontroli osobistej, funkcjonariusze ujawnili przy nim marihuanę. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania narkotyków.

Uwagę pełniących służbę funkcjonariuszy wydziału kryminalnego przyciągnął zaparkowany opel. Wewnątrz pojazdu znajdowało się dwóch mężczyzn, którzy na widok policjantów zaczęli zachowywać się bardzo nerwowo.

W trakcie sprawdzania danych, funkcjonariusze wyczuli charakterystyczną woń przypominającą zapach marihuany. Przy siedzącym za kierownicą opla 21-latku, policjanci ujawnili woreczek strunowy z suszem roślinnym, młynek do mielenia oraz bibułę. Wstępnie przeprowadzone badanie na testerze narkotykowym wykazało, że jest to marihuana.  

- informują przeworscy policjanci.

Ponadto, w trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych zajmowanych przez mężczyznę ujawniono 31 gramów suszu roślinnego.  21-letni mieszkaniec Przeworska został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających, za co grozić mu kara do 3 lat pozbawienia wolności

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE