Reklama

Odnalazła biologicznych rodziców w Rzeszowie. Zobacz ich PIERWSZE SPOTKANIE [FILM]

Opublikowano:
Autor:

Odnalazła biologicznych rodziców w Rzeszowie. Zobacz ich PIERWSZE SPOTKANIE [FILM] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Maria Rzeźnik to wrocławianka, która sześć miesięcy temu dowiedziała się od rodziców, że została adoptowana. Nie zastanawiała się, zaczęła szukać biologicznej rodziny. Ślady prowadziły do jednego z podkarpackich miast, do Rzeszowa.

Ma 23 lata i kilka miesięcy temu dowiedziała się, że rodzice, z którymi mieszka niemal całe życie, nie są jej biologicznymi rodzicami.

- Dowiedziałam się o tym od mamy adopcyjnej. Okazało się, że babcia, którą w dzieciństwie odwiedzałam, jest moją biologiczną babcią. Nazywa się Teresa Suszyńska i jest ze Lwowa

- opowiadała nam Maria.

Marii udało się odnaleźć biologiczną rodzinę! Wszystko to dzięki wsparciu grup na Facebooku. Ślady dobrze ją pokierowały, bo mieszkają oni w Rzeszowie. Maria po pierwszej rozmowie z rodzicami biologicznymi była bardzo wzruszona. Do tej pory rozmawiała z nimi tylko telefonicznie. Obie strony uznały, że przyszedł moment na spotkanie na żywo.

Reporterzy Dzień Dobry TVN poznali historię Marii dzięki artykułowi na Korso24 i skontaktowali się z nami, chcąc poznać ją bliżej. Marysia zgodziła się, by kamery towarzyszyły jej podczas pierwszego spotkania z biologicznymi rodzicami.

Doszło do niego w środę, 6 listopada. Marysi towarzyszyła ekipa z TVN.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE