Reklama

Od czwartku spore utrudniania komunikacyjne w Rzeszowie [LISTA ZMIAN]

Opublikowano:
Autor:

Od czwartku spore utrudniania komunikacyjne w Rzeszowie [LISTA ZMIAN] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W czwartek rozpoczyna się remont ul. Lisa Kuli w Rzeszowie , natomiast w piątek ulicami miasta przejedzie 29. Rajd Rzeszowski. Będą objazdy autobusów i opóźnienia. Kierowcy powinni przygotować się na spore korki. 

W okresie od 6 do 23 sierpnia br. w związku z modernizacją nawierzchni na 600-metrowym odcinku ul. Lisa Kuli zmieni się organizacja ruchu na tej ulicy.

Zarówno prywatni kierowcy, jak również pasażerowie komunikacji miejskiej muszą przygotować się na spore utrudnienia, ponieważ funkcjonować będzie tylko jeden pas ruchu. 

- Wystąpią utrudnienia w ruchu pojazdów i pieszych. Prace prowadzone będą również w godzinach nocnych. W związku z powyższym możliwe będą opóźnienia w kursowaniu autobusów. 

– informuje Zarząd Transportu Miejskiego

Jak ominąć korki?

Kierowcom podróżującym od strony Galerii Rzeszów proponujemy objazd poprzez wjazd na ul. Mochnackiego, dalej na ul. Hoffmanowej, Langiewicza aż do ul. Reformackiej lub Chrzanowskiej, którymi możemy dojechać do ul. Gen. Dąbrowskiego

Samochody wjeżdżające do Rzeszowa od strony Politechniki Rzeszowskiej i zmierzające w kierunku centrum powinni wybrać przejazd ul. Hetmańską lub ul. Langiewicza, wjeżdżając na nią z Al. Batalionów Chłopskich

Zmiany w komunikacji miejskiej

Dodatkowo, w związku z organizowanym w Rzeszowie w dniu 7 sierpnia br. piątym odcinkiem specjalnym w ramach 29. Rajdu Rzeszowskiego, w godz. od 16:00 do 23:00 zmianie ulegną trasy niektórych linii komunikacji miejskiej. Autobusy linii 0B, 2, 3, 7, 8, 10, 11, 14, 15, 18, 26, 28, 30, 34, 35, 36, 38, 45, 58 oraz 59 autobusy będą kursować objazdami. Na trasach objazdów obowiązywać będą wszystkie przystanki.

  • Wszystkie kursy autobusów linii 0A po godz. 16:00 zostają zawieszone (także kursy po godz. 23:00).
  • Wszystkie autobusy kursujące przez ulice Cieplińskiego oraz Lisa–Kuli następnie Dąbrowskiego/Hetmańską/Kopisto kursować będą objazdem przez Piłsudskiego, Pl. Wolności, Targową, Szopena, Kilara, Pl. Śreniawitów następnie trasą bez zmian.
  • Wszystkie autobusy kursujące od ul. Dąbrowskiego/Hetmańskiej/Kopisto przez Lisa-Kuli
  • oraz Cieplińskiego kursować będą objazdem przez Kilara, Szopena, Targową, Pl. Wolności następnie trasą bez zmian.
  • Autobusy linii nr 10 kursujące w kierunku Łukasiewicza kursować będą do ul. Langiewicza trasą bez zmian, kolejno objazdem przez Unii Lubelskiej, Dąbrowskiego, Pl. Śreniawitów, Kilara następnie trasą bez zmian. W kierunku Bł. Karoliny kursować będą do ul. Kopisto trasą bez zmian, następnie objazdem przez Kilara, Pl. Śreniawitów, Dąbrowskiego, Unii Lubelskiej, dalej trasą bez zmian.
  • Autobusy linii nr 35 kursujące w kierunku centrum kursować będą do ul. Langiewicza trasą bez zmian, kolejno objazdem przez Unii Lubelskiej, Dąbrowskiego, Pl. Śreniawitów, Kilara, Szopena, Targową, Pl. Wolności do Bardowskiego. W kierunku Kielanówki kursować będą od przystanku Bardowskiego 01/04 przez Bardowskiego, Pl. Kilińskiego (bez zatrzymywania się na przystanku Pl. Kilińskiego 01), Kolejową, Pl. Wolności 01, Targową, Szopena, Kilara, Pl. Śreniawitów, Dąbrowskiego, Unii Lubelskiej, dalej trasą bez zmian.
  • Autobusy linii nr 45 w kierunku Mogielnicy kursować będą od przystanku Bardowskiego 01/04 przez Bardowskiego, Pl. Kilińskiego (bez zatrzymywania się na przystanku Pl. Kilińskiego 01), Kolejową, Pl. Wolności 01, Targową, Szopena, Kilara, Pl. Śreniawitów, Dąbrowskiego, Unii Lubelskiej, dalej trasą bez zmian. W kierunku do Bardowskiego, kursować będą objazdem do ul Targowej, następnie Pl. Wolności galeria 04 i Bardowskiego
  • Autobusy linii nr 11, 15 i 38 kursujące od ul. Lwowskiej do centrum kursować będą do przystanku Pl. Wolności galeria 04 trasą bez zmian, następnie p. Żeromskiego, Pl. Kilińskiego (bez zatrzymywania się na przystanku Pl. Kilińskiego 01), Fredry, Głowackiego, Targową, Szopena, Kilara, Pl. Śreniawitów następnie trasą bez zmian. W kierunku ul. Lwowskiej objazdem do przystanku Targowa cmentarz 02, następnie Głowackiego (bez zatrzymywania się na przystanku Głowackiego ZUS 01), Fredry, Kolejową, Pl. Wolności 01 i dalej trasą bez zmian.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE