Reklama

Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy [VIDEO i FOTO]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do zdarzenia doszło w sobotę, 1 czerwca, w Gwoźnicy Górnej (powiat strzyżowski). Mieszkaniec Kolbuszowej wraz z kolegą udał się na przejażdżkę kładami. Zauważyli pijanych mężczyzn siedzących w samochodzie.

- Zaniepokoiło nas to, że stali samochodem na środku skrzyżowania i urządzali libację - pisze mężczyzna. Po chwili dotarło do nas, że siedzący w nim panowie są totalnie pijani. Zatrzymaliśmy się niedaleko, by obserwować rozwój sytuacji. Gdy pijany kierowca odpalił silnik i zaczął jechać, bez zastanowienia wkroczyliśmy do akcji.

Zatrzymali oni samochód, którym pijani mężczyźni chcieli wracać do domu. - Wyrwałem kluczyki ze stacyjki i wyprowadziłem panów z samochodu - relacjonuje. Okazało się, że kierowca miał ponad 3,5 promila alkoholu.

- Generalnie jestem z siebie bardzo dumny. Nie bądźmy obojętni na takie zachowanie, reagujmy - apeluje mieszkaniec Kolbuszowej. Jak dodaje, nie uznaje on jazdy pod wpływem alkoholu, dlatego wraz z kolegą nie mogli przejść obok tej sytuacji obojętnie.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE