Reklama

Nożownik w Rzeszowie! Groził matce z dzieckiem [AKTUALIZACJA]

Opublikowano:
Autor:

Nożownik w Rzeszowie! Groził matce z dzieckiem [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci zatrzymali mężczyznę, który miał przy sobie nóż i groził nim przypadkowym osobom - w tym matce z dzieckiem. Sytuacja miała miejsce na Nowym Mieście w pobliżu Szkoły Podstawowej nr 11.

08 październik

Okazało się, że napastnik był jeden i został ujęty przez pracownika firmy kurierskiej, którego również zaatakował i próbował mu ukraść przesyłkę. Policjanci wstępnie ustalili, że 24-letni mieszkaniec Rzeszowa wtargnął do jednego z mieszkań w bloku na Nowym Mieście. Grożąc nożem i przedmiotem przypominającym broń, zażądał od mieszkającego tam małżeństwa pieniędzy.

Podczas szarpaniny niegroźnie zranił właściciela mieszkania. Gdy wybiegł z bloku, groził nożem matce z dzieckiem i zażądał od niej pieniędzy. Następnie, również przy ulicy Podwisłocze, zaatakował starszego mężczyznę oraz kuriera. Pracownik firmy kurierskiej obezwładnił napastnika, a następnie przekazał interweniującym funkcjonariuszom.

- Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Wyjaśnieniem okoliczności zdarzeń zajmują się policjanci z komisariatu na Nowym Mieście. Zebrany materiały dowodowy przekażą do Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie. Dalsze czynności i decyzje w sprawie zatrzymanego 24-latka podejmie prokurator.

- wyjaśnia Adam Szeląg, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

07 październik

Policjanci o zdarzeniu zostali poinformowani 7 października, kilka minut po godzinie 13. Zatrzymany mężczyzna to 24-letni mieszkaniec Rzeszowa. Nie wiadomo co nim kierowało. 


CZYTAJ TAKŻE: Informacje z Podkarpacia


- Mamy zgłoszenie o czterech przypadkach. Mężczyzna nie zaatakował nikogo. Policjanci ustalają okoliczności sprawy.


- informuje Adam Szeląg, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. 

Jedną z zaatakowanych osób była matka z dzieckiem. Mężczyzna pomimo tego, że znajdował się w pobliżu SP 11, nie wszedł na teren szkoły.  

Do tematu powrócimy!
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE