Reklama

Nowe zasady funkcjonowania przemyskiego szpitala

Opublikowano:
Autor:

Nowe zasady funkcjonowania przemyskiego szpitala - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Decyzją wojewody przemyska placówka w najbliższym czasie musi zapewnić 166 łóżek dla pacjentów z podejrzeniem oraz potwierdzonym zakażeniem SARS-CoV-2. W związku z tym część oddziałów w Wojewódzkim Szpitalu w Przemyślu, zostanie przystosowana tylko dla pacjentów "covid dodatnich".

Według informacji przekazywanych przez władze szpitala, wszyscy, pacjenci zgłaszający się na SOR będą zaopatrywani. Jeśli konieczna będzie hospitalizacja, możliwe są dwa warianty:

  • pacjenci w stanach ciężkich będą przyjmowani do szpitala na oddziały „covid ujemne”;
  • jeśli stan pacjenta pozwoli na transport, w przypadku ewentualnego braku miejsc będą oni transportowani do innych placówek medyczn

Jak wynika z zapewnień szpitala, nikt nie zostanie odesłany z SOR, bez udzielenia pomocy


CZYTAJ TAKŻE:


Podobnie sytuacja ma się w przypadku pacjentek  w stanie zagrożenia ciąży lub rodzących. Przyjmowane one są na oddział, który jest przygotowany zarówno do przyjmowania osób z dodatnim, jak i ujemnym wynikiem testu na obecność koronawirusa.

- Decyzją marszałka województwa, szpital w Przemyślu, jako ważny ośrodek w tej części województwa, w chwili obecnej nie będzie przeznaczony w całości na leczenie pacjentów z potwierdzonym zachorowaniem na COVID-19

- twierdzi dział promocji szpitala.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE