Reklama

Reklama

Nowe ogniska koronawirusa na Podkarpaciu!

Opublikowano: 20 listopada 2020 15:03
Autor: Grzegorz Lipiec | Zdjęcie: Pexels

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie poinformowała które ogniska koronawirusa w naszym województwie są aktywne.

Reklama

Powiat krośnieński

Dom Seniora „EMAUS” w Korczynie – potwierdzono 6 zakażeń koronawirusem - u 5 mieszkańców i u 1 osoby z personelu.

Powiat leżajski

Zgromadzenie Sióstr Kanoniczek w Leżajsku z Domem Opieki Sióstr Kanoniczek – zakażonych jest 8 osób, w tym 7 sióstr zakonnych i 1 osoba podopieczna.

Powiat mielecki

Szpital Specjalistyczny w Mielcu, Oddział Chorób Wewnętrznych – potwierdzono 26 przypadków zakażenia SARS CoV-2, w tym u 14 pacjentów i u 12 osób z personelu.

Przemyśl i powiat przemyski

Miejski Dom Pomocy Społecznej w Przemyślu – na COVID-19 zachorowało 9 pensjonariuszy.

Dom Pomocy Społecznej w Huwnikach – potwierdzono 12 przypadków zakażenia koronawirusem, to 7 pensjonariuszy zakładu i 5 osób personelu.

Powiat ropczycko-sędziszowski

Domu Pomocy Społecznej Ruda im. Jana Pawła II – potwierdzono 28 zakażeń, wszystkie dotyczą pensjonariuszy DPS.

Tarnobrzeg i powiat tarnobrzeski

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej ZOL w Nowej Dębie – 23 osoby, w tym 15 pensjonariuszy i 8 osób z personelu zakładu.

Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy w Tarnobrzegu – zakażonych jest 12 osób - u 9 pensjonariuszy i u 3 osób z personelu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.