Reklama

Nowa znajoma okazała się złodziejką

Opublikowano:
Autor:

Nowa znajoma okazała się złodziejką  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Biżuterię o wartości blisko 4 tys. zł straciła mieszkanka Lublina, po tym jak jej mieszkanie odwiedziła nowo poznana znajoma.

Do kradzieży doszło doszło pod koniec czerwca w jednym z bloków na Dzielnicy Kalinowszczyzna w Lublinie.

- Do mieszkania 67-latki przyszła poznana nie dawno kobieta. Starsza mieszkanka Lublina miała jej przekazać niepotrzebne ubrania. Kobieta wykorzystując chwilową nieuwagę właścicielki splądrowała mieszkanie. Jej łupem padła biżuteria o wartości około 4 tys. zł - informuje lubelska policja. 

67-latka dopiero po około dwóch tygodniach zauważyła brak kosztowności i sprawę zgłosiła na policję. Mundurowi zatrzymali 34-latkę z Lublina podejrzaną o kradzież. Odzyskali też część skradzionej biżuterii, która znajdowała się w jednym z lombardów.

Kobieta usłyszała zarzuty. O jej dalszym losie zadecyduje sąd. Za kradzież grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

- Apelujemy o ostrożność i ograniczone zaufanie do świeżo poznanych lub nieznajomych osób, które odwiedzają nasze domy. Nigdy nie mamy pewności, czy osoba, która puka do naszych drzwi, jest tym, za kogo się podaje. Nie wpuszczajmy obcych do mieszkań, tym bardziej jeśli jesteśmy sami w domu. Starszych członków naszych rodzin uczulajmy na tego typu sytuacje - apeluje lubelska policja. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE