Reklama

Niszczył auta płytami chodnikowymi

Opublikowano:
Autor:

Niszczył auta płytami chodnikowymi - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Najpewniej był mocno podirytowany i zdenerwowany, bo niszczył wszystko, co wpadło mu w ręce... i nogi. 8 samochodów, szyby w bloku i drzwi windy - to jego "ofiary". Za dewastację może posiedzieć kilka ładnych lat.

- Policjanci zostali powiadomieni o uszkodzeniu samochodu na przyblokowym parkingu przy ul. Mickiewicza w Krośnie. Pojazd miał rozbitą szybę, a w jego wnętrzu znajdowały się fragmenty płyty chodnikowej. Na zniszczonej karoserii widoczne były odciski ubłoconych butów. Chwilę później funkcjonariusze otrzymali informację o uszkodzeniu lusterek w siedmiu innych samochodach, które zaparkowane były przy ul. Wojska Polskiego

- przekazała Komenda Miejska Policji w Krośnie.

Funkcjonariusze przejrzeli zapis monitoringu placówki handlowej, znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie parkingu. Okazało się to dobrym tropem, bo zapis ten zarejestrował moment dewastowania zaparkowanych pojazdów przez agresywnie zachowującego się mężczyznę. Tożsamość nie była trudna do ustalenia. Wandalem okazał się 28-letni krośnianin.

Udając się do miejsca, w którym mógł przebywać, policjanci zauważyli również rozbitą szybę drzwi wejściowych bloku oraz zniszczone drzwi windy. Okazało się jednak, że w wytypowanym miejscu wandal był, ale po spotkaniu u znajomych - wyszedł.

- Mundurowi ustalili aktualne miejsce pobytu mężczyzny, jednak pod wskazanym adresem nikt nie otwierał. Pozyskane informacje przekazali funkcjonariuszom wydziału kryminalnego krośnieńskiej komendy, którzy w wyniku przeszukania mieszkania ujawnili elementy odzieży, podobne do tych, które miał na sobie sprawca uszkodzenia pojazdów przy ul. Wojska Polskiego. 28-latek został zatrzymany. Po przesłuchaniu usłyszał zarzuty. Prokuratura Rejonowa w Krośnie zastosowała wobec mężczyzny dozór policyjny i zakaz opuszczania kraju. 28-letniemu krośnianinowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności

- przekazała krośnieńska komenda policji.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE