Reklama

Nikola Furman ODESZŁA z Top Model!

Opublikowano:
Autor:

Nikola Furman ODESZŁA z Top Model! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W najnowszym odcinku programu Top Model odeszła z niego 16-letnia rzeszowianka Nikola Furman. Na ten śmiały krok zdecydowała się sama. Teraz przerywa milczenie i wyznaje, co było jej decyzją.

Nikola Furman była najmłodszą uczestniczką kolejnej już edycji "Top Model". O decyzji dziewczyny, co do podjęcia się wystąpienia w programie oraz jej początkach pisaliśmy tutaj: Rzeszowianka w Top Model! Czy ma romans ze starszym uczestnikiem?

 

Rzeszowianka z drżącym głosem i łzami w oczach powiedziała organizatorom, że nie może kontynuować swojego uczestnictwa w programie. Z powodu złego samopoczucia dziewczyny, na plan "Top Model" przyjechała karetka. Sytuacja była napięta.

 

Teraz, Nikola przerywa milczenie i postanawia ujawnić swój prawdziwy powód rezygnacji. Jak się okazuje 3-letnia siostra Nikoli Furman, zachorowała na nowotwór złośliwy. Uczestniczka pisze na swoim Instagramie:

Kochani mówiłam Wam o 2 powodach mojej rezygnacji z programu. Pierwsza to powody zdrowotne, a druga to ciężka choroba mojej 3-letniej siostrzyczki. Wraz z fundacja TipTop rozpoczynamy akcję Ratujemy Amelkę. Bardzo Was proszę o udostępnienia linka do zbiórki i wsparcie naszej walki o moja siostrzyczkę Amelkę ?❤❤ - napisała Nikola Furman na Instagramie.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE