Reklama

Niesamowite! Tylu ludzi pomogło, ale to jeszcze za mało

Opublikowano:
Autor:

Niesamowite! Tylu ludzi pomogło, ale to jeszcze za mało - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwa walka z czasem o życie 36-letniego Jakuba Gortadta z Mielca. W ramach zrzutki na siepomaga.pl ludzie, którym los Kuby nie jest obojętny, wpłacili już ogromną sumę - ponad 150 000 zł. Ale na leczenie potrzebne jest jeszcze... drugie tyle.

O zbiórce dla Kuby pisaliśmy tu: Kuba kontra nowotwór! Pomóż mu w tej walce!

Do dziś mielczanina chorego na glejaka III stopnia wsparło 1 656 osób, które przekazały na jego leczenie w Niemczech 154 845 zł (stan na 23 lipca 2019, godzina 11.00).

Jednak koszty leczenia i rehabilitacji są dużo wyższe.

- W tym momencie jestem w trakcie radioterapii, po jej zakończeniu planowana jest chemioterapia. Równocześnie planujemy podjąć leczenie immunoterapią. Nowatorska metoda immunoterapii daje mi nadzieję na spersonalizowane leczenie co znacznie zwiększa moje szanse na dłuższe wychowywanie syna. Niestety metoda ta jest niedostępna w Polsce, a jej koszt w Niemczech sięga nawet stu tysięcy euro. Oprócz leczenia choroby nowotworowej czeka mnie również długa rehabilitacja. Po operacji mam niedowład prawej strony ciała, nie jestem w stanie ruszyć prawą ręką oraz mam problemy z mową. Dzięki przeprowadzanej już rehabilitacji jestem w stanie powoli chodzić o lasce , wierzę, że uda się przywrócić ruchomość również w prawej ręce

- poinformował Kuba.

Czekamy na kolejne wpłaty! Sprawdź, jak pomóc:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE