Reklama

Niebezpieczne dachowanie. Jedna osoba ranna

Opublikowano:
Autor:

Niebezpieczne dachowanie. Jedna osoba ranna - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dachowaniem zakończyła się podróż 25-latka kierującego samochodem marki Renault Clio. Mężczyzna najprawdopodobniej w wyniku zmęczenia, zjechał do przydrożnego rowu, a następnie ponownie na drogę, gdzie dachował. W pojeździe znajdowało się troje pasażerów. Jedna osoba została ranna.

We wtorek, 27 sierpnia, dyżurny janowskiej policji został powiadomiony o dachowaniu pojazdu w miejscowości Łążek Ordynacki. Policjanci pracujący na miejscu ustalili, że kierujący renault clio najprawdopodobniej w wyniku zmęczenia stracił panowanie nad pojazdem,  wjechał do rowu, a następnie dachował na jezdni.

25 letni mieszkaniec powiatu niżańskiego i trzej pasażerowi pojazdu zostali zabrani do szpitala. Po badaniach okazało się że pokrzywdzonym w tym zdarzeniu został jeden z pasażerów, pozostali po badaniach opuścili szpital. Funkcjonariusze ustalili, że kierujący był trzeźwy. 

- Apelujemy do kierowców o zachowanie ostrożności i zdrowego rozsądku na drodze. Odczuwając zmęczenie i senność w trakcie jazdy warto zrobić sobie kilkuminutową przerwę w podróży. Brak snu i przemęczenie kierowcy może doprowadzić do wielu tragicznych wypadków - zauważa Lubelska Policja.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE