Reklama

Nie żyje Wiesław Różycki. Był wicewojewodą podkarpackim

Opublikowano:
Autor:

Nie żyje Wiesław Różycki. Był wicewojewodą podkarpackim - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości O śmierci byłego wicewojewody podkarpackiego poinformowała rodzina. Zmarł niespodziewanie podczas wakacji w Chorwacji.

Wiesław Różycki zmarł w miejscowości Rovinj w wieku 67 lat. W przeszłości był wicewojewodą podkarpackim w  rządzie Jerzego Buzka. Na stanowisko wicewojewody rekomendowała go Unia Wolności. Był pierwszym wicewojewodą po reformie administracyjnej. 

  • CZYTAJ TAKŻE:

>> Nie żyje znany tarnobrzeski lekarz

Należał do UW i następnie do Partii Demokratycznej, kandydował bez powodzenia do Sejmu m.in. w wyborach parlamentarnych w 2001 i 2005. O jego śmierci poinformowała rodzina za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

- Był kochającym synem, mężem, tatą, dziadkiem i bratem całkowicie oddanym rodzinie. Był człowiekiem serdecznym, pełnym ciepła i pogody ducha, który swoją życzliwością i poczuciem humoru zarażał wszystkich wokół.


- czytamy we wpisie. 

  • CZYTAJ TAKŻE:

>> Podkarpackie parafie najliczniej wspierają akcję „Stop LGBT”

Wiesław Różycki piastował wiele funkcji. W 2009 został prezesem zarządu spółki z o.o. z branży budowlanej, członkiem rady nadzorczej spółki akcyjnej Lubelski Węgiel „Bogdanka”, a także prezesem Sportowej Spółki Akcyjnej Speedway Stal Rzeszów. Rok później kandydował również do sejmiku podkarpackiego z ramienia Platformy Obywatelskiej.

W 2005 roku został odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi, za zasługi dla Państwa i obywateli. Pogrzeb byłego wicewojewody odbędzie się 26 września o godz. 11.30 na cmentarzu komunalnym Wilkowyja w Rzeszowie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE