Reklama

Nie żyje ksiądz rodem z Podkarpacia!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Nie żyje ksiądz rodem z Podkarpacia! - Zdjęcie główne

Zdjęcie poglądowe | foto Archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W wieku 42 lat, 26 kwietnia 2021 roku, zmarł ksiądz Tomasz Kotulski. Duchowny pochodził z Tarnobrzega. To kolejny taki przypadek w ciągu ostatnich dni.

Nie jest to pierwsza taka smutna informacja w ostatnich dniach. Nie tak dawno pisaliśmy o nagłej śmierci księdza Krzysztofa Surmy ze Stalowej Woli. Tym razem diecezja sandomierska poinformowała, że nie żyje ksiądz Tomasz Kotulski.

CZYTAJ TAKŻE:

Ksiądz Tomasz Kotulski urodził się 27 sierpnia 1979 roku w Nowej Dębie. Studia filozoficzno-teologiczne odbył w Wyższym Seminarium Duchownym w Sandomierzu w latach 1998-2004. Święcenia kapłańskie przyjął dnia 29 maja 2004 roku. Jako wikariusz pracował w parafii: Ulanów 2004-2006, Ostrowiec Świętokrzyski – św. Kazimierza 2006-2009, Staszów – św. Bartłomieja 2009-2013. W 2009 roku został mianowany Diecezjalnym Referentem Apostolstwa Chorych. Ze względu na problemy zdrowotne od 2013 roku zamieszkał w Domu Księży Emerytów w Sandomierzu.

Msza święta pogrzebowa będzie sprawowana w piątek, 30 kwietnia, o godz. 11 w Kościele parafialnym pw. Nawrócenia św. Pawła Apostoła w Sandomierzu. Po Mszy św. złożenie ciała na cmentarzu w Koprzywnicy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy