Reklama

Reklama

Nie żyje duchowny rodem z Podkarpacia

Opublikowano: 18 listopada 2020 07:59
Autor: Grzegorz Lipiec | Zdjęcie: Diecezja Sandomierska

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci 17 listopada zmarł ksiądz Wiesław Słowiński, proboszcz Parafii pw. św. Franciszka z Asyżu w Nietulisku Dużym.

Reklama

Ksiądz Wiesław Słowiński urodził się 9 grudnia 1964 roku w Birczy, diecezja przemyska. Studia filozoficzno-teologiczne odbył w WSD w Przemyślu w latach 1984-1990, które zakończył obroną pracy magisterskiej na KUL. Święcenia kapłańskie przyjął dnia13 czerwca 1990 roku.

Jako wikariusz pracował w parafii: Tarnobrzeg – św. Barbary, Ostrowiec Świętokrzyski – Najświętszej Maryi Panny, Ślęzaki, Goźlice, Cygany, Rudki. Następnie pełnił urząd administratora parafii św. Antoniego w Padwi Narodowej oraz od 2010 roku proboszcza w parafii Nietulisko Duże.

Informacje o pogrzebie zostaną podane niebawem.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 13 dni temu | ocena +0 / -0

    Anonim

    :(