Reklama

Nie oddał znalezionego portfela. Teraz grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności

Opublikowano:
Autor:

Nie oddał znalezionego portfela. Teraz grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mężczyzna znalazł portfel na ławce w parku, gdzie zostawił go przez nieuwagę właściciel. Postawiono mu zarzut przywłaszczenia cudzego mienia.

Pod koniec sierpnia, policjanci z komisariatu w Sokołowie Małopolskim zostali zawiadomieni o przywłaszczeniu portfela. Zawiadamiający i jednocześnie pokrzywdzony kilka dni wcześniej był z rodziną w parku. Tam przez nieuwagę zostawił na ławce portfel. Zorientował się dopiero po powrocie do domu, ale gdy wrócił do parku, portfela już nie było. Znajdowały się w nim pieniądze, dokumenty i karta bankomatowa.

Zawiadomieni o zdarzeniu policjanci na podstawie zebranych informacji ustalili, że portfel znalazł i przywłaszczył 67-letni mieszkaniec Sokołowa Małopolskiego. Podczas przeszukania, w miejscu jego zamieszkania, funkcjonariusze odnaleźli portfel, dokumenty, kartę bankomatową i cześć pieniędzy. Resztę pieniędzy mężczyzna zdążył już wydać.

Podczas przesłuchania podejrzany przyznał się do winy. Policjanci przestawili mu zarzut przywłaszczenia cudzego mienia i kradzieży dokumentów. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE