Reklama

"Nie możesz powiedzieć tego głośno bo Cię zlinczują" - A jednak powiedział i poszło na całą Polskę! [WYWIAD]

Opublikowano:
Autor:

"Nie możesz powiedzieć tego głośno bo Cię zlinczują" - A jednak powiedział i poszło na całą Polskę! [WYWIAD] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Bartosz Romowicz to człowiek, który podzielił nie tylko swoją gminę czy miasto, ale cały kraj. Dlaczego? Burmistrz Ustrzyk Dolnych chce skrócić lekcje religii, aby zaoszczędzić pieniądze. Nie każdemu ten pomysł przypadł do gustu.

O sprawie i powodach chęci skrócenia religii pisaliśmy już tutaj:


Spotkał się Pan już za swoją decyzję z falą hejtu?

Samorządowcy to osoby publiczne. Mamy zarówno wielu zwolenników, jak i przeciwników. Podobnie zresztą jak politycy- posłowie czy ministrowie. Musimy być odporni na komentarze, również te negatywne. Tym bardziej w obliczu wszechobecnej anonimizacji w internecie, czy na portalach społecznych, musimy mieć grubą skórę. Myślę, że taką mam, choć już zdecydowałem się w ostatnich tygodniach na złożenie zawiadomień o możliwości popełnienia przestępstwa przez niektórych użytkowników Facebooka, w związku z pomówieniami i insynuacjami, że działam niezgodnie z prawem. Czekam na efekt działania służb, które mają zapewnić porządek i bezpieczeństwo. Obawiam się jednak, że nie będzie on satysfakcjonujący.

Przypomnijmy, że znalazł Pan sposób, jakim kosztem znalazł Pan ponad pół miliona w budżecie miasta?

Jako organ wykonawczy gminy odpowiadam za gospodarkę finansową. Ostatnie decyzje polskiego rządu i partii rządzącej w Polsce sprawiły, że jako samorządy mamy(...)
  CZYTAJ WIĘCEJ >>  

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE