Reklama

Reklama

Nie ma wolnych respiratorów

Opublikowano: 15 listopada 2020 13:58
Autor: Grzegorz Lipiec | Zdjęcie: Archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Szpital Specjalistyczny w Mielcu uruchomił dwa dodatkowe oddziały zakaźne i stworzył 120 łóżek dla chorych na koronawirusa. To i tak może być za mało.

Reklama

Jak powiedział Zbigniew Torbus, dyrektor szpitala w Mielcu, przygotowano 10 łóżek respiratorowych i 10 pacjentów korzysta z tych łóżek.

Dyrektor przyznał również, że szpital ma ogromne problemy z pełną obsadą personelu medycznego, gdyż wielu pracowników przebywa na kwarantannie lub izolacji. (...)

CZYTAJ DALEJ>>

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.