Reklama

Nie chcesz ideologii LGBT - tracisz miliony złotych!

Opublikowano:
Autor:

Nie chcesz ideologii LGBT - tracisz miliony złotych! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Rada powiatu jarosławskiego, w 2019 roku podobnie jak wiele innych rad w Polsce, przyjęła deklaracje w sprawie niepropagowania ideologii LGBT na swoim terenie. Decyzją norweskiego rządu, takie powiaty mogą nie dostać nic z kwoty o jaką aplikują w ramach Funduszy Norweskich.

Powiat jarosławski aplikuje o blisko 6 milionów złotych. Decyzją władz Norwegii, samorządy które popierają prawnie powstrzymywanie ideologii LGBT, nie mogą być beneficjentami Funduszy Norweskich. Przypomnijmy, że do Polski miało zostać przelanych najwięcej środków w całej Europie. 

 


Czytaj także: Robert Biedroń otworzył biuro na Podkarpaciu


 

Powiat jarosławski stara się o 5,7 mln zł na remont zabytkowego gmachu w Jarosławiu, do którego ma wrócić ognisko baletowe. W udzielaniu dotacji uczestniczy Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Decyzje będą znane w listopadzie.

To nie jedyny samorząd w regionie, który decyzje o niechęci wobec ideologii LGBT może przypłacić brakiem dofinansowania płynącego z Norwegii. Nie tak dawno, pojawiła się informacja, że na skutek decyzji Rady Miejskiej w Przemyśl, Przemyśl nie dostanie kwoty blisko dwukrotnie wyższej, bo wynoszącej około 10 milionów złotych

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE