Reklama

Natalia Kawalec w The Voice Kids. O włos od zwycięstwa [VIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Natalia Kawalec w The Voice Kids. O włos od zwycięstwa [VIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Rodzice 15-letniej Natalii Kawalec pochodzą z Rzeszowa, ona urodziła się w USA, ale ze stolicą Podkarpacia jest mocno związana. Jest niezwykle utalentowana, wielu twierdziło, że to właśnie ona zwycięży 3 edycję The Voice Kids, emitowaną w TVP 2.

22 lutego o godzinie 20.05 rozpoczęła się ostateczna walka o statuetkę The Voice Kids i tytuł najlepszego głosu dziecięcego w Polsce. Tego dnia każda z drużyn Cleo, Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomsona i Barona miała swoich trzech reprezentantów. Natalię przez kolejne etapy prowadziła Cleo.

W niedzielę zobaczyliśmy pojedynki między 9 uczestnikami, w ścisłym finale znalazły się trzy osoby: Hania Sztachańska, Natalia Kawalec i Marcin Maciejczak.

Natalia Kawalec zaprezentowała swoją interpretację utworu “Dziwny jest ten świat” Czesława Niemena. To ona dała jej przepustkę do ścisłego finału, w którym zaśpiewała “Sztorm” Cleo, “Always remember us this way” Lady Gagi i własny utwór “Pozwól”. O zwycięstwie zdecydowały głosy widzów. Najlepszy okazał się 13-letni Marcin Maciejczak.

- Program The Voice Kids był pewnym etapem, najcudowniejszym czasem jaki mogłam sobie wyobrazić. Poznałam tylu wspaniałych ludzi (...) To właśnie tylko dzięki programowi mogłam spotkać się z milionami nieznanych mi osób i poczuć, co to za energia kiedy rozdaje się część siebie ze sceny. (...) Wiem jedno, że jest to cudowne paliwo, które już zatankowałam i jestem gotowa do dalszych działań, obiecuję, że dam z siebie wszystko gdyż to co dostaje z powrotem buduje mnie na nowo i wzmacnia jeszcze bardziej

- podsumowała swój udział w The Voice Kids Natalia Kawalec.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE