Reklama

Nastoletnia żartownisia od bomby złapana

Opublikowano:
Autor:

Nastoletnia żartownisia od bomby złapana - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Brzozowscy policjanci ustalili i zatrzymali 17-latkę, podejrzaną o wywołanie fałszywego alarmu bombowego. Kobieta zadzwoniła na numer alarmowy informując dyspozytora o podłożonym ładunku wybuchowym.

Szybko udało się brzozowskim mundurowym złapać osobę, która odpowiadała za fałszywy alarm bombowy w brzozowskiej Biedronce.

Czytaj także:

Zgłoszenie zaalarmowało wszystkie służby ratownicze. Rozpoczęto ewakuację personelu i klientów znajdujących się w sklepie. W sumie ewakuowano około 70 osób. Po dokładnym sprawdzeniu przez policjantów z grupy rozpoznania minersko-pirotechnicznego pomieszczeń oraz pobliskiego terenu okazało się, że alarm był fałszywy. Sprawą zajęli się funkcjonariusze wydziału kryminalnego, którzy ustalili osobę odpowiedzialną za wywołanie fałszywego alarmu bombowego. Okazała się nią 17-letnia mieszkanka powiatu brzozowskiego.

17-latka usłyszała zarzut fałszywego zawiadomienia o zagrożeniu i przyznała się do winy. Za to przestępstwo grozi jej kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE