Reklama

Nastolatek postrzelony z łuku. Strzała wbiła mu się w głowę [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Nastolatek postrzelony z łuku. Strzała wbiła mu się w głowę [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do zdarzenia doszło w czwartek, 21 maja, około godziny 19 dyspozytornia medyczna w Przemyślu odebrała bardzo nietypowe zgłoszenie.

Osoba dzwoniąca prosiła o pomoc medyczną dla nastolatka z wbitą w czoło strzałą. Przytomny pacjent miał się znajdować w miejscowości Basznia Dolna, w lesie niedaleko zajazdu "Kresowa Osada".

Zadysponowano Zespół Ratownictwa Medycznego R 0503 Lubaczów. Po przybyciu w miejsce wezwania okazało się że troje nastolatków w wieku od 16 do 19 lat, umówiło się na spotkanie. Najstarszy z nich zabrał ze sobą łuk i strzały. Widząc zbliżających się kolegów wystrzelił z łuku "na postrach" i to tak niefortunnie że wystrzelona strzała wbiła się w przestrzeń zatoki czołowej 16 latka. Rannego pacjenta zabezpieczono i ostatecznie trafił w dobrym stanie do Centrum Urazowego w Rzeszowie.

- Jest to niestety kolejny już przykład do czego prowadzi bezmyślność i brak wyobraźni. Tym razem , na szczęście , nie doszło do najgorszego i nastoletni pacjent powróci do pełni zdrowia.

- komentował Marek Janowski, rzecznik Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE