Reklama

Narkotykowa plaga w Stalowej Woli

Opublikowano:
Autor:

Narkotykowa plaga w Stalowej Woli - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W ciągu ostatniego tygodnia, na terenie Stalowej Woli, policjanci zatrzymali pięć osób, które posiadały narkotyki.

Stalowowolscy mundurowi podsumowali niezwykle pracowity tydzień. W niedzielę, 3 maja, podczas patrolowania ulicy Okulickiego, policjanci zauważyli młodego mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął się nerwowo zachowywać. Postanowili go wylegitymować. Widząc, że funkcjonariusze się do niego zbliżają, odrzucił foliowe zawiniątko i zaczął uciekać. Po krótkim pościgu policjanci zatrzymali mężczyznę. 21-latek miał przy sobie blisko 2 gramy suszu roślinnego. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to marihuana. Tego samego dnia, na ulicy Przemysłowej, funkcjonariusze zatrzymali kolejnego mężczyznę, który posiadał przy sobie marihuanę. Był nim 19-letni mieszkaniec Stalowej Woli.

Kolejne osoby z narkotykami wpadły 6 maja. Podczas jednej z interwencji policjanci ujawnili u 19-latka substancje zabronione w ilości ponad 1,5 grama. Do kolejnego zatrzymania doszło patrolując ulicy Sienkiewicza, gdzie na widok radiowozu, dwójka młodych osób próbowała się schować na zapleczu jednego z budynków. Zostali wylegitymowani. Podczas interwencji u 24-letniego mężczyzny znaleziono szklaną lufkę, a przebywając z nim 18-latka przekazała funkcjonariuszom pakunki, które chwilę wcześniej wręczył jej kolega. Zawierały one susz roślinny w ilości ponad 3 gramy. Mężczyzna przyznał się, że narkotyki należą do niego. Do ostatniego zatrzymania doszło 7 maja. Policjanci interweniowali i u 19-letniego mieszkańca Stalowej Woli znaleziono woreczek foliowy z zawartością marihuany. Mężczyzna oświadczył, że znalazł go na trawniku.

Wszystkie osoby zostały zatrzymane w policyjnym areszcie. Odpowiadać będą przed sądem za posiadanie narkotyków. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE