Reklama

Napad w środku dnia! W ujęciu złodzieja pomogła straż miejska

Opublikowano:
Autor:

Napad w środku dnia! W ujęciu złodzieja pomogła straż miejska - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mężczyzna wybierał pieniądze z bankomatu. Nagle nieznany sprawca napadł na niego, ukradł pieniądze i zaczął uciekać. Co zrobił poszkodowany? Pobiegł za nim!

Sytuacja miała miejsce 21 października w Rzeszowie przy ul. Kościuszki. Gdyby 48-letniemu mieszkańcowi miasta udało się uciec, byłby „bogatszy” o około 1000 zł, jednak ofiara nie miała zamiaru oddać pieniędzy i pobiegła za złodziejem. 


CZYTAJ TAKŻE:

Pozostałe wiadomości z województwaPościg nie trwał długo. O całej sytuacji zostali powiadomieni patrolujący teren strażnicy miejscy, którzy pomogli obezwładnić 48-latka. Wobec sprawcy zastosowano środki przymusu bezpośredniego w postaci siły fizycznej i kajdanek.

- 48-letni mieszkaniec Rzeszowa, wykorzystując moment nieuwagi, wykradł 1000 zł z saszetki mężczyzny wybierającego pieniądze z bankomatu. 


– wyjaśnia asp. Tomasz Drzał z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. 

Obezwładniony mężczyzna czekał na przyjazd policji. Trafił do aresztu. Usłyszał zarzuty kradzieży szczególnie zuchwałej zgodnie z art. 278a § 1 kodeksu karnego. Grozi mu za to kara od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE