Reklama

Najstarsza DJ-ka w Polsce odwołała koncert w Rzeszowie [FILM AKTUALIZACJA]

Opublikowano:
Autor:

Najstarsza DJ-ka w Polsce odwołała koncert w Rzeszowie [FILM AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Najstarsza didżejka w Polsce ma problemy ze zdrowiem. To przez nie sobotnia Potańcówka Miejska dla Seniorów w Rzeszowie odbędzie się bez niej.

AKTUALIZACJA, 30 sierpnia

DJ Wika, czyli Wirginia Szmit, miała wystąpić na rzeszowskich bulwarach. Jednak dotarła do nas informacja, że trwające upały mocno ją osłabiły i nie jest w stanie przyjechać do Rzeszowa.

---

31 sierpnia w Rzeszowie rozpoczyna się cykl „Senior w Mieście”, w ramach którego Rzeszowski Dom Kultury przygotował serię imprez. Wszystko z myślą o mieszkańcach powyżej 60 roku życia.

- Propozycja obejmie cykl warsztatów i spotkań pod nazwą „Aktywny Senior”, Festiwal Taneczny „Rzeszów of Senior Dance” oraz popularne Potańcówki Miejskie dla Seniorów z występami specjalnych gości. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny

- poinformował Rzeszowski Dom Kultury.

Cykl „Senior w Mieście” zainauguruje 31 sierpnia 2019 roku Potańcówka Miejska dla Seniorów, którą poprowadzi DJ Wika – najstarsza didżejka w Polsce oraz znana działaczka społeczna zaangażowana w sprawy seniorów.

Zabawa taneczna, na którą zaprasza również prezydent Tadeusz Ferenc rozpocznie się o godzinie 18 w Parku Kultury i Wypoczynku na rzeszowskich Bulwarach. Następne Potańcówki Miejskie dla Seniorów odbędą się 7, 14 oraz 21 września.

Zobacz film:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE