Reklama

Najmłodsi blogerzy YouTuba: Natalka i Kuba [FILM]

Opublikowano:
Autor:

Najmłodsi blogerzy YouTuba: Natalka i Kuba [FILM] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Na YouTube karierę można zrobić błyskawicznie. Wystarczy mieć dobry pomysł na serię filmów i prawie gotowe. Wiedzą o tym 6-letnia Natalka i 4-letni Kuba - bohaterowie kanału "Natalka i Kuba oceniają".

- Uwielbiamy spędzać razem czas, uczyć się, poznawać i doświadczać, chcemy się dzielić tym, co nam się podobało i polecać miejsca, które są tego warte - wyznali Natalka i Kuba na swoim fanpage na Facebooku

- Jesteśmy rodziną 2+2, która uwielbia aktywnie spędzać czas, wspólnie biegamy, zaliczyliśmy m.in. kilka półmaratonów, Kuba pierwszy w wieku niecałych 2 lat. Ciągle szukamy nowych wrażeń, zwiedzamy, doświadczamy i oceniamy, chcąc polecać ciekawe miejsca innym rodzicom - napisał zabiegany tata, który nagrywa i montuje filmy swoich pociech.

I tak mali blogerzy przetestowali między innymi: zoo - czy tam jest fajnie czy niefajnie? Jak było na Trasie Podziemnej w Lublinie? Które według nich kulkowo jest najlepsze? Młodzi blogerzy nie lubią siedzieć w domu, w ogóle uważają, że żadne dziecko nie lubi. Dlatego chcą podpowiedzieć rodzicom razem ze swoim tatą, gdzie zabrać takich ciekawskich świata jak one.

Poznaj Natalkę i Kubę z Lublina:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE