Reklama

Najlepsza położna w kraju jest z PODKARPACIA!

Opublikowano:
Autor:

Najlepsza położna w kraju jest z PODKARPACIA!  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Pochodząca z Krosna Janina Frączek wygrała szósty ogólnopolski konkurs "Położna na medal". Zdobyła aż 960 głosów i wyprzedziła 518 konkurentek z całego kraju!

"Położna na medal" to niezwykle prestiżowa i prowadzona od 2014 roku kampania społeczno-edukacyjna. Zwraca uwagę na kwestie związane z jakością opieki okołoporodowej oraz ich standardów w naszym kraju. Edukuje poprzez promocję dobrych praktyk.

Janina Frączek na co dzień pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Podkarpackim im. Jana Pawła II w Krośnie. Krośnianka położną jest od 32 lat i cały czas pracuje w jednym i tym samym szpitalu w swoim rodzinnym mieście na oddziale ginekologiczno-położniczym. W konkursie wyłaniane były zarówno najlepsze położne w kraju, jak i w poszczególnych województwach. Medal zostanie jej przyznany w trakcie uroczystej gali 13 marca w Warszawie.

Pomysłodawcą plebiscytu i kampanii jest Akademia Malucha Alantan, a mecenasem - marka Oktaseptal. Gratulujemy położnej z Podkarpacia tak wspaniałego wyróżnienia i liczymy, że zaopiekuje się jeszcze wieloma krośnieńskimi kobietami w ciąży.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE