Reklama

Na "podwójnym" gazie

Opublikowano:
Autor:

Na "podwójnym" gazie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mieszkaniec województwa lubelskiego pomógł zatrzymać nietrzeźwego kierowcę, który stanowił zagrożenie na drodze. Z kolei w Jeżowem mundurowi zatrzymali dwóch pijanych kierowców.

Policjanci ruchu drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Nisku zostali skierowani w piątek, 29 listopada, do miejscowości Zdziary, gdzie został ujęty nietrzeźwy kierowca. Mężczyzna jechał volvo w stronę Lublina, od krawężnika do krawężnika. Gdy zatrzymał się przed światłami na remontowanym odcinku drogi, podszedł do niego inny kierowca, który zabrał mu kluczyki i wezwał policjantów. Funkcjonariusze wylegitymowali kierującego volvo i zbadali stan jego trzeźwości. 37-latek z Zarzecza miał ponad 2,2 promila alkoholu. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

W niedzielę, 1 grudnia, przed godziną 20 policjanci z Jeżowego zauważyli dwa pojazdy wyjeżdżające sprzed sklepu, których kierowcy mieli problem z utrzymaniem prostego toru jazdy. Mundurowi szybko zatrzymali samochody. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że obaj kierowcy byli pijani. Wracali z tej samej imprezy. 39-latek z volkswagena miał 2,2 promila alkoholu w organizmie, a 26-latek z bmw 1,8 promila alkoholu. Obaj będą odpowiadać za jazdę pojazdem w stanie nietrzeźwości.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE