Reklama

Na most nie wjedziesz przez... wysoki poziom wody. Drogowa fuszerka [MAPA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Screen YouTube

Na most nie wjedziesz przez... wysoki poziom wody. Drogowa fuszerka [MAPA] - Zdjęcie główne

foto Screen YouTube

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kiedy rośnie stan wody w rzece Łęg wtedy mieszkańcy Orlisk w powiecie tarnobrzeskim wiedzą, że lada chwila zamknięty zostanie most, którym mogą szybko dostać się do Gorzyc.

Informowaliśmy o podniesionym stanie wód w podkarpackich rzekach. Choć jest daleko do powodzi to okazuje się, że już trzeba zamknąć jeden z mostów w województwie podkarpackim.

 
 
Droga gminna 100130R łącząca Orliska z Gorzycami została zamknięta w piątek 5 lutego do odwołania. "Stan wody na rzece Łęg jest wyższy, ale nie powoduje zagrożenia powodziowego. Spowodowany jest roztopami oraz regulowaniem przepływu wód w zbiorniku retencyjnym Wilcza Wola" - informuje Urząd Gminy w Gorzycach.
 
Wyznaczono objazdy: jadąc do Gorzyc, albo Tarnobrzega należy się kierować na Sokolniki, a do Stalowej Woli należy uda się w stronę Zaleszan.
 
Taka sytuacja powtarza się kilka razy w roku - zawsze po większych opadach deszczu. Mieszkańcy wskazują, że jest to absurd, bo most na który czekali kilkadziesiąt lat nie może być użytkowany przez bubel, za który zostało skasowane wiele milionów złotych. Ta fuszerka to droga dojazdowa, która zawsze jest zalewana. Być może wkrótce zostanie wszystko naprawione, a na razie trzeba czekać, aż woda opadnie.
 
 
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy