Reklama

Myślał że przepuszczą kradzione auto za 400 tys. zł

Opublikowano:
Autor:

Myślał że przepuszczą kradzione auto za 400 tys. zł  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Strażnicy graniczni stacjonujący na przejściu granicznym w Korczowej udaremnili próbę wywozu na Ukrainę, luksusowego samochodu marki Range Rover.

5 sierpnia w trakcie kontroli na przejściu granicznym, strażnicy zatrzymali  37-letniego obywatela Tunezji, kierującego luksusowym samochodem terenowym. Samochód miał włoskie dokumenty i numery rejestracyjne. W trakcie szczegółowej kontroli, uwagę pograniczników zwróciły tabliczki znamionowe z numerem VIN. Po szczegółowej analizie baz danych, okazało się że samochód pochodził z kradzieży na terenie Włoch.

- Strażnicy graniczni zatrzymali range rovera, a kierowca usłyszał zarzuty posłużenia się przerobionymi dokumentami i paserstwa. Straż Graniczna prowadzi dalsze postępowanie w sprawie. Kierowca pozostaje do dyspozycji Prokuratury Rejonowej w Jarosławiu

- podała mjr Elżbieta Pikor z Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu.

Strażnicy graniczni zatrzymali range rovera, a kierowca usłyszał zarzuty posłużenia się przerobionymi dokumentami i paserstwa. Straż Graniczna prowadzi dalsze postępowanie w sprawie. Kierowca pozostaje do dyspozycji Prokuratury Rejonowej w Jarosławiu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE