Reklama

Mówiła, że się zabije i uciekła z domu

Opublikowano:
Autor:

Mówiła, że się zabije i uciekła z domu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Mundurowi szukali 15-latki, która uciekając z domu twierdziła, że chce popełnić samobójstwo.

5 lipca w nocy po godzinie 1.00 dyżurny łukowskiej komendy Policji otrzymał informację o ucieczce 15-latki z gminy Krzywda. Jej mama informowała, że nastolatka uciekając z domu twierdziła, że chce popełnić samobójstwo. Młoda dziewczyna uciekła do pobliskiego lasu. Policjanci przeszukiwali kompleks, ale bezskutecznie.

Dlatego do działań zaangażowano wezwanych w trybie alarmowym policjantów z Łukowa, Stoczka Łukowskiego i Adamowa. Do jednostki zgłosiło się ponad 70 mundurowych, którzy w nocy sprawdzali teren leśny w pobliżu miejsca zamieszkania nastolatki. Po kilkugodzinnym poszukiwaniu policjanci pojechali do Krzywdy, gdzie na jednym z parkingów zauważyli samochód marki Audi. Spały w nim cztery młode osoby. Okazało się, że jedną z nich była poszukiwana zaginiona 15-latka.

Obudzona nastolatka mówiła, że nie ma zamiaru tłumaczyć się policjantom ze swojego zachowania. Po kilkunastu minutach młodą dziewczynę przewieziono na badania do szpitala. O zachowaniu 15-latki został powiadomiony Sąd Rodzinny i Nieletnich.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE